Diversa sestava Startup 40 rovná 25 l

Produkt nemá žádné parametry.

• Kompletní set. Perfektní pro začínající malé akvaristy
    • Přísavky filtru špatně drží na skle

Mohu doporučit. Zejména pro děti a malé prostory

Dobra cena i kvalita,zbozi dorazlo hned druhy den

• kryt, vzduchování, rámeček, filtr v pořádku
    • Akvarium je slepeno s 3mm skla, při naplnění vody ve vaně neteče. V momentě kdy doplníte písek a dekorace teče dnem.
    • Super výrobek, vytopila jsem si pěkně byt. Dle sklenáře lze použít pouze na terarium, je to špatně slepeno bez ochraného zakončení hran. Doporučil vyhodit. Oprava by byla dražší jak nové akvarium.

Takže výrobek jsme vyhodili, protože posílat něco na reklamaci, když za poštovné dám 150,- a nové holé akvarium prodává tento obchod za 209,- je zbytečné. Problém bude stejný, přijde stejná věc. Nové akvarium jsem si koupila ze širšího skla a je super. Nedoporučuji toto kupovat.

Produkt nemá žádné parametry.

Akvárium set STARTUP 40 rovný 25l DIVERSA  tvar rovný, klasický

Plně vybavená akvarijní sestava - obsah balení: akvárium - objem 25 l, rozměry 40x25x25 cm (šxhxv), síla skla 3 mm moderní plastový kryt s úsporným osvětlením - 11W, patice E27 11W úsporná žárovka - bílé světlo, typ Opti Natural topítko s automatickým termostatem  vnitřní filtr - plynulá regulace průtoku vody, 3 režimy filtrace  spodní ochranný rámeček, síťka na rybičky, LED teploměr

• navíc zdarma: vzorky krmiv a příručka akvaristy *
  • celkové rozměry sestavy: 40 x 25 x 30 cm (šxhxv)
  • varianty barevného provedení: černá, buk

Garance šetrné dopravy v nepoškozeném stavu! Akvarijní sestavy STARTUP jsou plně profesionálním řešením pro začínající i pokročilé akvaristy. V základu již obsahují vše potřebné pro zprovoznění nádherného akvária. * vzorky krmiv a příručka akvaristy do vyprodání skladových zásob

• Kompletní set. Perfektní pro začínající malé akvaristy
    • Přísavky filtru špatně drží na skle

Mohu doporučit. Zejména pro děti a malé prostory

Dobra cena i kvalita,zbozi dorazlo hned druhy den

• kryt, vzduchování, rámeček, filtr v pořádku

• , zakoupeno v Výprodeje.net

• Výborné jak pro začátečníka, tak pro zkušené chovatele, kteří se např. k akvaristice vracejí po delší době.
    • Všechno funguje, jak má
    • Síťka a první krmivo v balení
    • Museli jsme dokoupit dvě malé přísavky k filtru, které ho přidržují, protože ty malé tři, které má, ho neudrží
    • Jinak bychom nic nevytkli

Možná časem koupíme lepší světlo, přes celé akvárko, případně dokonce s pouze skleněným víkem, protože plastový kryt nám ve výšce, ve které leží, zakrývá více, než bychom si přáli a chtěli bychom krmit třeba jen do rohu a to s otvorem pouze uprostřed není možné. Ale chytlo nás to tolik, že to do budoucna vypadá spíš na koupi mnohem většího akvárka.
    Jediné, čeho se nebojte, je výběr rybiček a jejich množství. V akvaristikách vám budou tvrdit, že to je opravdu příliš malé, a pro cca 1-3 malé rybičky maximálně, ale rybičky se přizpůsobí, nebojte se. Zas tak malé opravdu není, je zapotřebí vybrat pro ně vhodnou výplň (schovky, kytky, zem, dřevo, kameny) a koupit si je co nejmladší, aby se i svým růstem přizpůsobili velikosti akvárka.
    Jsme s akvárkem velmi spokojeni.

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• plně funkční set - nic není třeba dokoupit
    • kvalitní provedení
    • --

Vřele doporučuji. Jako začátečník jsem neměla problém se sestavením. Designově moc povedené.

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• hezké akvárko za super cenu

super cena

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• koupil jsem co jsem chtel

ok

• , zakoupeno v Výprodeje.net

velice hezké akvárium, mám už druhé a pokud se rozhodnu pro další, opět ho nakoupím zde. Jsem moc spokojená, jak s kvalitou zboží, tak hlavně s rychlostí dodání.
    Přeji hodně spokojených zákazníků.

• výhodná cena x výkon

doporučuji všem akvaristům

• , zakoupeno v Vyprodeje24.cz

• Výrobek odpovídá přesně mé představě, výhodou je kompletní výbava, stačí pouze nainstalovat. 100% spokojenost.
    • Nejsou mi známy.

Velká spokojenost. Perfektní komunikace, rychlé jednání, rychlá dodávka zboží, Jednoduchá instalace i pro laika, Jsem plně spokojená. Mohu doporučit.