Juwel akvárium Trigon 190 tmavě hnědé 190 l

190 l
Velikost
98,5 x 70 x 60 cm

• , zakoupeno v juwelakvarium.cz

pěkné provedení. Tento produkt doporučuju zájemcům o atraktivní akvárium.

• Dobře vybavené akvárium, snadná montáž skříňky a vše v precizním provedení

Slyšela jsem o této značce jenom samá pozitiva
    Jsem moc ráda, že jsem si vybrala toto zboží
    Co se týká instalace je to opravdu jednoduché a precizně vše provedené
    Doporučila jsem ho již
    Objednáme si u Vás ještě jedno akvárium, neboť jsme byli opravdu s Vašimi službami velmi spokojeny

• , zakoupeno v juwelakvarium.cz

Krásné akvárko, dobrá kvalita.

Materiál
Objem
190 l
Velikost
98,5 x 70 x 60 cm

Jedná se o luxusní rohové akvárium, které je vhodné do všech místností. Je plně vybavené! Akvárium obsahuje filtr Juwel, včetně filtračních hmot, topítko a kompletní systém osvětlení. Firma Juwel je tím nejluxusnějším řešením a ve spojení s německou kvalitou této firmy to dává jednoznačnou špičku ve své třídě.

Videa týkající se produktu:

Akvárium: 98,5x70x60 (dxšxv),

Filtr Juwel system bioflow 3.0,

Filtrační hmoty Juwel,

High-lite system Juwel 2x28 W (590 mm) T5,

Topítko Juwel 200 W

Stolek není zahrnut v ceně, lze dodatečně zakoupit.

Doprava: Pouze na osobní odběr.

• , zakoupeno v juwelakvarium.cz

pěkné provedení. Tento produkt doporučuju zájemcům o atraktivní akvárium.

• Dobře vybavené akvárium, snadná montáž skříňky a vše v precizním provedení

Slyšela jsem o této značce jenom samá pozitiva
    Jsem moc ráda, že jsem si vybrala toto zboží
    Co se týká instalace je to opravdu jednoduché a precizně vše provedené
    Doporučila jsem ho již

• , zakoupeno v juwelakvarium.cz

Krásné akvárko, dobrá kvalita.