Dennerle Nano Cube Complete Plus 30 l

• Malé
    • Komplet set
    • Dodaný teplomer je nepoužitelný - je miniatúrny a odstupňovaný po 2 stupňoch
  • , zakoupeno v ZOO HOBBY.cz

• Ideální pro začínajícího krevetkáře. Je tam vše krom kytek, krevetek a vody:)))

Výborné!!!!!!

Objem
30 l
Velikost
30 x 30 x 35 cm
14.57 kg
Nano

• Typ výrobku: akvárium s výbavou a víkem
  • Objem (l): 30

• Rohový filtr Nano Clean
  • Osvětlení Nano Light 11W
  • Nano písek pro krevety, Sulawesi černá
  • Nano DeponitMix
  • Přípravky pro úpravu vody, hnojivo, vitamíny pro raky (3 x 15 ml)
  • Teploměr Nanotherm
  • Krmivo pro krevety – vzorek

Tato mini akvária od 10 - 30 litrů se začlení do každého prostředí - je jedno, zdali do kuchyně, koupelny, obýváku, či ložnice. Jsou špičkově opticky osvětleny v každé místnosti. Poznáte nádherně zbarvené a bizarně působící krevety s jejich okouzlujícím chováním. Nechte se nadchnout čerstvou, rostoucí zelení miniaturních krajin, která bere dech.

Obsah balení: • Akvárium 30 x 30 x 35 cm

• krycí sklo
  • samolepicí černá fólie na zadní stěnu akvária
  • pěnová podložka
  • Rohový filtr Nano Clean
  • Osvětlení Nano Light 11W
  • Nano písek pro krevety, Sulawesi černá
  • Nano DeponitMix
  • Přípravky pro úpravu vody, hnojivo, vitamíny pro raky (3 x 15 ml)
  • Teploměr Nanotherm

• Šířka (cm): 32.00
  • Hloubka (cm): 32.00
  • EAN: 4001615059069
  • Záruční doba: 24 měsíců

Plně vybavený mini akvarijní set s příslušenstvím pro exotické krevety. Vhodný do každého prostředí.

• Kvalita provedení
  • , zakoupeno v Zooaqua.cz

• Malé
    • Komplet set
    • Dodaný teplomer je nepoužitelný - je miniatúrny a odstupňovaný po 2 stupňoch

• Vše v jednom balení, odpadá shánění a vyjde to levněji
    • nemám vůbec nic proti :)

Produkt jsem zakoupila v Hornbachu, sehnala jsem ho za tam za nejlepší cenu. Ať jsem hledala jak chtěla, nic lepšího jsem v poměru cena/výkon nesehnala, koupě jednotlivých částí by přišla mnohem dráž. Používám akvárko více než půl roku a vše v pořádku. Filtr je dostatečný, tichoučký. Světlo (mimochodem kdo by uvažoval o koupi součástí zvlášť, zkuste najít kolik stojí jen to světlo, mně se slušně protočily panenky :D ) stačí pro moje rostlinky, vybírala jsem ty méně náročné. Černý písek vypadá moc hezky, krmení krevetkám chutná... prostě vše, jak má být. :) Před akvárkem jsem schopná sedět hodiny a hodiny. Přemýšlím o koupi dalšího, pokud na to dojde, opět zvolím Dennerle. Jediné co mi trochu vadí jsou ohýbané rohy, z dálky to vypadá elegantně, neruší silikonové spoje. Při pohledu z blízka funguje však jako lupa a nepříjemně ohýbá obraz. Člověk musí koukat trochu z jiné strany :) S klidným srdcem doporučím všem začínajícím nanoakvaristům

• Design
    • Vše je nachystané
    • Lehká instalace
    • Dennerle - samotná značka
    • Zatím nic

Velmi pěkné akvárium. Ačkoliv jsem chtěl vše složit sám a udělat si nano akvárium dle svých představ, vyšly by samotné komponenty tak o 30% dráž a cena by byla někde okolo 4 tisíc korun. Set jsem proto zakoupil v Hornbachu a to za 2190kč, p.c. byla 2590kč, ale jestli jste šikovní :) a najdete kteroukoliv věc na konkurečním e-shopu levněji a doložíte to černé na bílém (vytisknout a ukázat), musí být skladem podotýkám. jinak se sleva nelze uplatnit. Tak Vám nabídnou stejnou cenu a ještě odečtou 10% - skvělé, Já našel právě toto akvárium na zoohitu a slevu zúžitkoval & bez dvou stovek jsem byl na 2 tisíc korunách za tento, podle mě, kvalitní set. Dennerle je, jak se říká, Ferrari v akvaristice a podle mě velice dobrým a modernism prodejcem, který uspokojí i aquascapery.

• design
    • kulaté rohy
    • tichý filtr
    • velká výbava
    • vše působí celkem kvalitně
    • 11w zářivka je pro mé potřeby zřejmě málo, tak jsem si k ní ještě pořídil ledkové osvětlení (nebo můžete přikoupit ještě jednu zářivku)

Abych byl upřímný, tak jsem si myslel, že to bude nějaký kšunt (za ty peníze) ale byl jsem přijemně překvapen. Vše je kvalitní a během hodinky jsem měl napuštěné akvárko. Pozor ať nezapomenete v dolní části krabice na podložku pod akva jako já :) Fólie na zadní stěnu je přesně odměřena, stejně tak jako štěrk a substrát. Prostě jen nasypete, nalepíte, připevníte, snalijete vodu a trčíte do zásuvky. Fakt doporučuji...

• , zakoupeno v ZOO HOBBY.cz

Výborné!!!!!!