Tetra Akvárium AquaArt Evolution 100 l

TOP 36 v kategorii Akvária

Tetra Akvárium AquaArt Evolution 100 l

Akvárium Tetra AquaArt Evolution set 100l Akvárium je vhodné pro chov menších až středních druhů okrasných sladkovodních ryb a hodí se do všech interiérů. Set obsahuje : *...
5 999 Kč

Velikost
77 x 38 x 48 cm
S osvětlením

• , zakoupeno v SUPER ZOO

• Kvalitní zpracování, promyšlený akvarijní set, krásně vypadá a skvěle funguje.
  • , zakoupeno v Akvamex

Akvárium je moc pěkné,vypadá betelně,výbava dostačující,uvidíme,jak bude fungovat,jediné co se nám nelíbí je krabice s filtrem na zadní stěně,na boku by tolik nebyla vidět,tímto nám zastiňuje tapetu.

• , zakoupeno v Greenpets.cz

• Vynikající LED světlo
    • Veškeré potřebné (i nepotřebné) vybavení je v ceně
    • cena (velikostně srovnatelná, nová, skleněná akvária lze pořídit i za polovinu této sumy)

Měl jsem specifické požadavky na velikost a toto akvárium je jako jediné splňovalo - i proto jsem volil tento výrobek. Pokud by to tak nebylo, zřejmě bych koupil levnější. Jinak jsem ale velmi spokojen. Krásné sklo a především perfektní světlo. Dodávaný filtr a topítko jsem nepoužil, takže nemohu hodnotit - vypadají ale slušně - jen filtr je na můj vkus poněkud velký.

Materiál

• velikost: 77 x 38 x 48 cm
  • objem 100 l
  • tloušťka skla 6 mm

• Dokud funguje, je fajn
    • Nedá se sehnat světlo a jiné se tam dát nedá.

Na tohle akvárko jsem dlouho pěl chválu. Jenže teď, po 2 letech provozu, shořelo světlo - po bližším ohledání jsem zjistil, že vyhořel onen údajně trvanlivý COB chip, což je závada, kterou opravit fakt neumím. Tak jsem se vydal na net koupit nové světlo.S tím, že to bude stát pomalu víc jak celé akvárko, s tím jsem byl smířený. S čím jsem ale nepočítal je, že to debilní světlo není vůbec nikde k sehnání a tím nikde myslím i zahraničí a dokonce i u výrobce !!!!!!!!! K tomu všemu jen dodám, že kryt je proprietální, takže se tam jiné světlo světlo nedá snadno umístit. Co mám teď jako dělat ?
    Závěr: na tenhle shit v podobě akvárka si dejte hodně velký pozor a držte se od něj dál. Kdybych si tenkrát koupil akvárko raději někde na bazoši, nejenže bych hodně ušetřil, ale měl bych i univerzálnější akvárko, pro které nefunkční světlo neznamená konec provozu :(. VELKÉ ZKLAMÁNÍ.

• , zakoupeno v SUPER ZOO

• , zakoupeno v Akvamex